Warsztaty integracyjne - podsumowanie 0
Warsztaty integracyjne - podsumowanie
Warsztaty rękodzielnicze w ramach projektu “#AKTYWATOR WLKP- wsparcie integracji migrantów w województwie wielkopolskim” dobiegły końca.
 
Będziemy miło wspominać ten czas! Na pewno pokażę tutaj więcej zdjęć z poszczególnych warsztatów, tymczasem chciałabym podziękować wszystkim uczestniczkom i uczestnikom! To dzięki Wam atmosfera tych spotkań była niesamowita.
Myślę, że techniki, które poznaliście pozwolą Wam miło spędzić niejedno popołudnie. Nam rozmowy z Wami, Wasz entuzjazm, dodają sił do dalszych działań, ale też są źródłem wielu wzruszeń.
 
Gościnne progi Stowarzyszenia Lepszy Świat były miejscem miłych spotkań, integracji, rozmów i dobrej zabawy. Aniu, Asiu - dzięki za cierpliwość do naszych pomysłów.
O dobrą komunikację zadbała niezastąpiona jako tłumaczka - Witalina Podomaćko. Witka, wiele dzieciaków już tęskni za zabawami z Tobą - dzięki!
Kasiu (Pracownia zieleni Ivy & Rose / Las w szkle), współpraca z Tobą - jak zawsze świetna - profesjonalizm w przygotowaniach i pełen luz w realizacji, bo swoboda w kreatywności jest tutaj kluczem do czerpania radości i satysfakcji.
I serdeczny uścisk dla Виктория Ерёменко - poznałyśmy się wirtualnie przy okazji zapisów i potem w realu na warsztatach - Dobry Duszku, dziękuję!
 
Zaglądajcie na Facebooka i Instagram po zdjęcia i relacje z tych wydarzeń!
 
W wyniku naszych warsztatowych działań, uczestnicy:
-zwiększyli swoje umiejętności artystyczne,
-poznali różne techniki rękodzielnicze (tkactwo, szydełkowanie),
-ćwiczyli motorykę małą i koncentrację,
-wyrażali swoje emocje poprzez sztukę,
-mieli okazję poznać nowe osoby,
-własnoręcznie wykonali funkcjonalne torby i torebki, podstawki pod kubki oraz sznurkowe i gliniane dekoracje
 
-------------------
Działanie zostało zrealizowane w ramach projektu “#AKTYWATOR WLKP- wsparcie integracji migrantów w województwie wielkopolskim”, który współfinansowany jest przez Europejski Fundusz Azylu, Migracji i Integracji i Miasto Poznań, a realizowany przez Międzynarodową Organizację do spraw Migracji, Miasto Poznań i Fundację Centrum Badań Migracyjnych.
 
Warsztat 1 - Roślinne odciski w glinie
 
Odciski roślinne 1 Dzieci podczas warsztatów Warsztaty dla dzieci 
 
 
Warsztat 2 - Torebka na szydełku (szydełkowanie od podstaw)
 
 HeklunkiHeklowanie - warsztaty Szydełkowanie Kolorowe sznurki
 
Warsztat 3 - Tkactwo i bransoletki na paluszkach
 
    
 
Warsztat 4 - Torba z motywem roślinnym
 
    
 
 
 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl